Úbožiak Glváč

Autor: Kristína Rábarová | 20.5.2016 o 18:53 | Karma článku: 6,33 | Prečítané:  1363x

Milý pán Glváč Na čo sa hráte ? Na čo ste hustý na Facebooku ? V poslednej vete vášho absurdného statusu píšete, že vás Jozef Viskupič zničí v médiách. V tom by som mu veľmi rada pomohla, ale nebude to treba. Vy sa zničíte aj sám.

 A tou sebadeštrukciou sú vaše klamstvá ! Dokážem to celému Slovensku !  

Dámy a páni teraz prichádza na rad hlavná časť programu. Veľavravný , odporný a luhársky status pána podpredsedu v ktorom píše : „Poslanec Viskupič podvádza a robí si srandu z parlamentu. Pred malou chvíľou požiadal kolegu Marčeka, aby ho vymenil v pozícii spravodajcu. Bolo by to  v rozpore s uznesením, pán Viskupič si s tým ťažkú hlavu nerobí. Tu káže iným ako sa majú správať a sám si z parlamentu robí holubník. Za poctivého je iba keď sa zapnú kamery. Prichytili sme ho pri klamstve a ani toľko slušnosti nemal, aby sa  k tomu priznal. Je na to dosť svedkov. Aj opozičných. A ešte je aj tak drzý, že nám oznámi, ako nás zničí v médiách. Tak sa teším“!

Facebook je silná zbraň, tentokrát však trafila priamo páchateľa. Existujú relevantné dôkazy, že vyššie uvedený status je len kopa špiny a klamstiev. A rovnaký je aj pán Glváč. Jozef Viskupič bol požiadaný, aby zaskočil v úlohe spravodajcu Petra Marčeka, lebo možno nebude v rokovacej sále. Pán Marček napokon prišiel a Jozef išiel za ním s otázkou, či ho má zaskakovať a on súhlasil. Následne v  súlade s protokolom zmenu nahlásil predsedajúcemu Hrnčiarovi. Svedkom celej výmeny bol aj poslanec Tittel. Takisto existuje videozáznam z celého rokovania.Áno, toto je skutočná tvár smerákov. Ohováranie, nenávisť, klamstvá !  Naplno využívajú iba svoje palce a aj tie dvíhajú podľa pokynov najvyššieho. Okrem iného opozícia priniesla viaceré zmeny zákonov. Všetky tieto návrhy koalícia vysmiala. A keď už prišlo k nejakej argumentácií Smer a spol. využívali priestor na urážky a nenávisť.

Pán Glváč zaručene nie je jediný, ktorý vedome klame v strane Smer !  Samotný predseda strany je podľa jeho slov bezdomovec.  Poslanci, ktorých hlavným pracovným nástrojov je lož nemôžu robiť pre ľudí ! A teraz si predstavte, milí voliči Smeru, že ste na mieste Jozefa Viskupiča vy ! A tomu sakra verte, že klamú aj vás !!! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?