Terminátor Matovič a.k.a. Prečo verím Igorovi.

Autor: Kristína Rábarová | 19.12.2015 o 14:28 | Karma článku: 5,91 | Prečítané:  1056x

Dennodenne čítam v komentároch, alebo počujem od ľudí ako hádžu špinu na Igora Matoviča. Nazývajú ho bláznom, primitívom, idiotom a tie horšie označenia už radšej písať nebudem. Zamyslel sa niekto nad tým prečo to ten človek robí?

4 roky som sa  na škole drvila psychológiu. A aj z vlastných skúsenosti viem, že človek ktorý hovorí pravdu, alebo ide obhajovať svoj názor zvýši hlas, viac gestikuluje, začne byť agresívny. (to je aj môj prípad).  Klamár sa prejavuje hlavne uhýbaním pohľadu.  Igor sa na každej jednej tlačovke pozerá priamo dopredu, a to môže potvrdiť každý kto nejaké jeho prejavy videl. Typický klamár sa tiež vyhýba odpovedi, konfrontácií, nevie reagovať. Videli ste, alebo máte nejaký dôkaz, že Matovič v nejakom rozhovore nemal slov ? Človek , čo je otvorený až moc ,  čo nemá problém hodiť špinu priamo do očí nemôže predsa klamať. A vlastne prečo by to robil ? Prečo by sa obúval do premiéra keby nemal relevantné dôkazy ? Pomôžem si príslovím „bez vetra sa ani lístok na strome nepohne.“ Myslím, si že ak by bol pán Matovič luhár sedel by tíško na svojej poslaneckej stoličke a nestaral by sa. A teraz sa dostávame k tomu najdôležitejšiemu – prečo verím bláznovi z Trnavy. Mám hneď niekoľko dôvodov.

  1. Ak by bol Matovič sviňa, nestaral by sa. Neriešil by korupciu, kompu, Belizé. Len by si zarábal, ryžoval by na všetkom na čom sa dá. Riadil by sa heslom „tečie mne nech tečie aj iným, veď sme na jednej vlne.“ Lenže on bojuje, on hreší, on osočuje, on nadáva. Verte či nie, mne moja ženská intuícia vraví, že pod povrchom terminátora a divej šelmy sa ukrýva jedno obrovské srdce plné lásky k rodine, k ľuďom a samozrejme k Slovensku. Ja ho obdivujem, že to celé zobral na seba. A keby ste sa aspoň na chvíľu vcítili do jeho situácie pochopili by ste.
  2. Igor je vždy otvorený. Keď si porovnám Igorove výstupy s hocijakým iným vidím hneď niekoľko rozdielov. Igor hovorí vždy priamo k veci. Neťahá do svojich slov staré kauzy, tak je vždy aktuálny. Za jeho očný kontakt dám ruku do ohňa. Nepoužíva rovnaké slová ako oponent. Nikdy sa na nič nevyhovára. Igor nič neskrýva.
  3. Igor je ľudský. To, že sa správa na verejnosti ako idiot to je len obal. Istým spôsob za vaše negatívne názory môžu aj médiá. Avšak oni tiež prezentujú iba určitú formu. Ja osobne som nikdy nevidela dôkaz, že si by si prilepšil pomimo. Nemá preukázateľný škandál,  že niekedy okrádal.

 

Nie nemilujem tajne Igora. Aj keby nehanbím sa za to. A teraz k záveru. Pán Matovič má jednu veľkú smolu, že bojuje za pravdu v dobe, kde pravda dostáva debakel a požierači peňazí vyhrávajú 0:20. Asi by mala zmeniť zostavu. Lebo za tím pravdy hrá ofenzívu jedine Matovič a ľudia z SAS, ale o nich neskôr.

                                                                                                                                                                                                                                                                                   Šťastné a veselé :)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?