Poliačik Forever !

Autor: Kristína Rábarová | 8.5.2016 o 11:52 | (upravené 9.5.2016 o 7:47) Karma článku: 2,58 | Prečítané:  532x

Za extrémizmus na Slovensku, nie je zodpovedný Kotleba, ale extrémna neľudskosť voči sebe navzájom. Výborným príkladom sú urážlivé komentáre pána Kollára na adresu Martina Poliačika. Preto píšem nasledujúce slová. 

Je zarážajúce, že aj v takýto krásny voňavý deň nejaký pánko roznáša nenávisť. To bude asi tá síra o ktorej neustále hovoria smeráci, čo nie je až tak dôležité. Slovné spojenie zdrogopomotaný pošahanec si Martin zaslúžil od človeka, ktorý stojí na čele strany SME RODINA! Zopakujem to ešte raz, SME RODINA. Základnou jednotkou rodiny je predsa láska. Láska k sebe samému, láska k sebe navzájom  = ľudskosť. Na ňu však Boris Kollár zrejme zabudol. A to ma na tom celom najviac mrzí... Slovník aký použil mal zrejme zelenú farbu. ( pre hejterov : SAS má jablkovo-zelenú). 

Strata ľudskosti sa dotýka nás všetkých  a má katastrofálne následky. Nemám namysli utečencov, ale to čo sa deje tu na Slovensku. Nárast extrémizmu a fašizmu ! Ako nastúpil Kotleba do parlamentu, všetci zrazu majú riešenie rómskej otázky. Zázrak.  Všetci Rómovia sú  výtržníci a dennodenne chodievajú vlakom, preto Slovensko nutne potrebovalo hliadky vo vlakoch. Pred čím nás to vlastne chránia ? Veď sa pozrite na ich správanie a na správanie Rómov. Zelení urážajú a ponižujú všetkých naokolo. Samozrejme výnimku tvoria rovnako pomýlení ľudia. Medzi Kotlebovcami a Rómami je rozdiel jedine v tom, že pre Rómov Kotleba nie spasiteľom. Apropo,mňa nemôže ochraňovať osoba, čo iných zatracuje. Zhnité svedomia Slovensko nepotrebuje. 

V skutočnosti potrebujeme ochrániť pred nimi samotnými ! 

Dlho som sa zamýšľala,  prečo toho okuliarnatého saskára všetci tak „milujú“.  Niektorí mu   určite závidia  jeho úctihodnú bradu, či poslanecký plat, ale Martin má v sebe jednu krásnu špecifickú vlastnosť a to je cit pre dobré veci. Nech sa snažím akokoľvek nedokážem  v ňom nájsť nič negatívneho. Kto sa  na mňa vyskúša vyskočiť s argumentami, že lietal v drogách, nech sa páči. Ale nech sa pozrie najprv do svojej minulosti na svoje pády. Čokoľvek poviete bude dôkaz vašej zloby, takže Martin bude vždy lepší. Po osobnom stretnutí s ním si dovolím tvrdiť, že je to človek ľudský a empatický. Skrátka liberálny hipster s cieľom byť šťastný. A to sa mi na ňom páči najviac. Preto ho budem vždy podporovať. Poliačik forever !!  

Človek vždy bude človekom, aj keď je teplý,farebný... :) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?